omega 3 pro celou rodinu

Pretože vieme, že zdravie celej rodiny je pre Vás veľmi dôležité, radi by sme Vám ponúkli ročné balenie OmegaMarine Rybičky s vernostným programom za akčnú cenu. Oproti tej bežnej ušetříte 50% ceny. Naviac ako darček získate stavebnicu, ktorá Vaše deti zabaví na veľa hodín.

omega 3 pro celou rodinu
omega 3 balení s dárkem

Rybičky pre chytré hlavičky

Prečo nie je jedno, aké Omega-3 užívame?

Omega-3 nenasýtené mastné kyseliny majú pozitívny vplyv na naše zdravie. Vedeli ste ale, že v každom období života potrebujeme iné zloženie Omega-3?

V dobe, kedy sa dieťatko vyvíja ešte v brušku, a v prvých rokoch života sú zásadné hlavne DHA kyseliny. Tie sa významne podieľajú na vývoji mozgu a nervovej sústavy, ale tiež majú vplyv na sústredenie, pamäť a bystrosť. Deti sa musia počas pár rokov naučiť veľkú väčšinu vecí, ktoré budú používať celý život. Preto ich mozog potrebuje pravidelný a dostatočný príjem Omega-3. Rybičky majú ideálnu kombináciu EPA a DHA obohatenú o vitamíny, presne na mieru potrebám detí.

V čom sú Rybičky iné?

Chutné kapsule sladené stéviou ktoré si deti zamilujú.

Využili sme osvedčený prírodný prostriedok pre podporu mozgu, imunity, zraku a srdca – rybí tuk. Nielen preto, že konzumácia rýb je na Slovensku veľmi malá. Produktami s tým najčerstvejším rybím tukom sa zaoberáme už od roku 1991, kedy sme v Nórsku začínali. Bolo jasné, že pre deti musíme pridať prírodnú ovocnú príchuť a upraviť tvar, aby si omega-3 Rybičky obľúbili. Preto sú OmegaMarine Rybičky žuvacie kapsule v tvare rybiček, čo sa nemusia prehĺtať a sú bez rybacej pachute.

Chutím ako cukrík! Žiadna rybacia pachuť.
Rybičky

Najobľúbenejšia stavebnica jako darček zadarmo

Stavebnica pre deti rozvíjajúca mimo iné tieto zručnosti:

  • fantáziu a tvorivosť
  • riešenie problémov
  • organizáciu a plánovanie
  • kritické myslenie
  • jemnú motoriku
omega 3 balení s dárkem
školní dítě

Čo sú nenasýtené mastné kyseliny Omega-3?

Omega-3 sa skladajú z kyselín DHA a EPA. Zatiaľ čo DHA je zásadná pre mozog a nervovú sústavu, EPA je pre naše srdce a cievy. V každom životnom období má ľudské telo iné nároky.
A zatiaľ čo u detí je dôležité zamerať sa na mozog, seniori potrebujú podporiť i srdce i cievy.

Prečo prijímať Omega-3 formou doplnkov stravy?

Telo si ich samo nedokáže vytvoriť. A je odkázané na to, čo jeme. Väčšina ľudí však nemá vo svojom jedálničku dostatok Omega-3. Nájdeme ich totiž hlavne v rybách, ktorých jedia Slováci minimum. Ideálne by bolo mať aspoň 3 porcie rýb týždenne.

Čo presne Rybičky obsahujú?

Kompletné zloženie TU

EPA
vitamínA
DHA
vitamínE
vitamínD

EPA

kyselina eikosapentaenová

omega-3 mastná kyselina prospieva srdci a cievam

EPA - kyselina eikosapentaenová je súčasťou nenasýtených mastných kyselín Omega-3. Zatiaľ čo kyselina DHA je dôležitá hlavne pre mozog, kyselina EPA sa stará o srdce a cievy. To je podstatné predovšetkým v dospelosti, ale pre správny vývoj srdečno-cievnej sústavy je určité množstvo potrebné i u detí.

vitamínA

retinol

vitamín A je dôležitý antioxidant

Vďaka vitamínu A dobre rozpoznávame farby, a dokážeme vidieť aj za šera. Okrem toho sa podiela na dobrom stave slizníc a pokožky. Vitamín A je nutný pre tvorbu rhodopsinu, zrakového pigmentu potrebného za nízkeho osvetlenia. Vitamín A je tiež dôležitý antioxidant.

DHA

kyselina dokosahexaenová

dôležitá pre vývoj mozgu

Alebo kyselina dokosahexaenová, je najvýznamnějšia pre správny vývoj mozgu a nervovej sústavy. A to začína už v rannej fáze tehotenstva. Preto kladieme dôraz na to, aby Omega-3 s vysokou koncentráciou DHA kyseliny užívali už nastávajúce mamičky. Tieto živiny potom postupujú materským mliekom, preto je vhodné pokračovať s Omega-3 aj počas kojenia, a neskôr zvoliť vhodný doplnok stravy aj pre malé deti. Z iného uhla pohľadu si môžeme kyselinu DHA predstaviť ako stavebnú hmotu nervových buniek. Mozog sa skladá predovšetkým z vody a z lipidov (tukov), ktorými nenasýtené mastné kyseliny Omega-3 sú.

vitamínE

tokoferol

vitamín E chráni naše bunky pred škodlivinami

Vitamín E je známy antioxidant. To znamená, že chráni bunky nášho tela pred oxidativnym stresom - skrátka, aby boli zdravé. Jedná sa o súhrnné pomenovanie viac látok (tokoferolov) s podobným účinkom, z ktorých je najvýznamnejšia ochrana buniek pred volnými radikálmi. Býva tiež nazývaný vitamínom plodnosti či lásky, však samotné slovo „tokoferol“ je odvodené z gréckeho „tokos“ (pôrod) a „pherein“ (niesť).

vitamínD

kalciferol

vitamín D pre silnú imunitu, kosti a zuby

Vitamín D - tvorí sa v našej koži vďaka slnku, lenže k dostatočnému množstvu sa dostaneme len vďaka opaľovaniu. Pretože vitamín D posilňuje imunitu, je dôležité ho počas jesene a zimy doplňovať. Jeho vplyv na posilnenie obranyschopnosti je preukázateľný, a okrem toho má vplyv na kvalitu a vývoj kostí, zubov a svalov.

Slováci konzumujú málo rybieho mäsa

Zdroj:FA0, Eurostat and Eumofa, https://ec.europa.eu/fisheries/6-consumption_en

Vedeli ste, že Slovenská republika má jednu z najnižších spotrieb rybieho mäsa v Európe? V porovnaní s Nórskom konzumujeme 11-krát menej rýb.

To dáva zmysel vzhľadom k našej geografickej polohe a k faktu, že tučné morské ryby sú u nás relatívne drahé a menej dostupné. Ale omega-3 kyseliny sú pre naše telo nevyhnutné, a preto mu ich musíme dodávať. A zďaleka najdôležitejšie sú pre naše deti a rozvoj ich mozgu či zraku.

Zdroj:FA0, Eurostat and Eumofa, https://ec.europa.eu/fisheries/6-consumption_en
Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Vitamín D3. Pre deti aj v jednoducho použiteľnej forme

Uvažujete o vitamíne D3 pre deti? Skvelá voľba! Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika do kostí a zubov a má pozitívny vplyv na imunitný systém. Aj keď ho môžeme získať zo slnka alebo z jedálneho lístka, mnoho z nás ho má napriek tomu nedostatok. A deti navyše patria k skupinám, ktoré potrebujú vitamínu D skôr viac než menej.

Vitamín D3. Pre deti aj v jednoducho použiteľnej forme
Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Detské vitamíny na imunitu. A niečo navyše…

Všetci rodičia majú o svoje deti starosť a chcú pre nich to najlepšie. To platí aj pre ich zdravie a podporu imunity. V súčasnosti, keď sú deti vystavené mnohým výzvam, je dôležité zaistiť im dostatok vitamínov a živín pre obranu organizmu. Ale nielen tú. V tomto článku sa pozrieme na kľúčové zložky, ktoré by nemali v detských vitamínoch na imunitu chýbať, aj na to, čo môžu ponúknuť navyše.

Detské vitamíny na imunitu. A niečo navyše…
Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Ako na ryby bez kostí pre deti a prečo sú také zdravé?

Často jeme ryby len výnimočne preto, že ich nevieme jednoducho pripraviť. Je to škoda, pretože žiadna iná potravina neobsahuje toľko omega-3 a vitamínu D. Viete, ako vyberať ryby bez kostí pre deti?

Ako na ryby bez kostí pre deti a prečo sú také zdravé?
Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Najlepšie prírodné antioxidanty v potravinách – prejedzte sa k zdraviu!

Posledné roky získavajú najlepšie prírodné antioxidanty v potravinách dosť pozornosti. Postupne prichádzame na to, že nám môžu skutočne pomôcť. Čo teda jesť, keď chcete mať v jedálnom lístku viac antioxidantov?

Najlepšie prírodné antioxidanty v potravinách – prejedzte sa k zdraviu!
Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Riešite nedostatok vápnika u detí? Potom by ste mali pamätať aj na vitamín D.

Akú súvislosť má nedostatok vápnika u detí s vitamínom D? To sa dozviete na nasledujúcich riadkoch.

Riešite nedostatok vápnika u detí? Potom by ste mali pamätať aj na vitamín D.
Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Kyselina DHA v tehotenstve: prečo je dôležitý dostatok omega-3?

Nenasýtené mastné kyseliny omega-3 sú základnou živinou, ktorá by nemala chýbať nikomu. Ešte viac na nich kladieme dôraz počas očakávania bábätka. Prečo je najmä kyselina DHA v tehotenstve taká prospešná?

Kyselina DHA v tehotenstve: prečo je dôležitý dostatok omega-3?
Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Najlepšie vitamíny na imunitu pre deti? Zistili sme, ktoré to sú!

Podpora obranyschopnosti detí je témou pre väčšinu rodičov. V tomto článku sme sa zamerali na najlepšie vitamíny pre deti na imunitu, ale tiež na iné dôležité aspekty.

Najlepšie vitamíny na imunitu pre deti? Zistili sme, ktoré to sú!
Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Vitamín D pre tehotné – poznáte tento zdroj?

Počas čakania na bábätko sa ženám odporúča zamerať sa na pestrú stravu a dostatok živín. Medzi ne patrí aj vitamín D pre tehotné. Viete ale, z akej potraviny ho najlepšie získať?

Vitamín D pre tehotné – poznáte tento zdroj?

Čo o Rybičkách hovoria naši zákazníci?

Monika Krupková, Nymburk

Moje deti RYBIČKY OmegaMarine priamo vyžadujú

Monika Krupková, Nymburk

?Čo znamená Overený zákazník Overený zákazník

V našej rodine máme celkovo 7 detí a chceme pre ne to najlepšie, preto sme vybrali Rybičky, ktoré obsahujú vysokokvalitné tuky z morských rýb. Deti užívajú Rybičky už približne rok a milujú ich. Hneď ako sa nám minú, určite si ich objednáme znova.

Prečo nie je jedno aké Omega-3 užívame?

Omega-3 sa skladajú z kyselín DHA a EPA. Zatiaľ čo DHA je zásadná pre mozog a nervovú sústavu, EPA je pre naše srdce a cievy. V každom životnom období má ľudské telo iné nároky. A zatiaľ čo u detí je dôležité zamerať sa na vývoj mozgu, seniori potrebujú podporit tiež srdce a cievy.

Prečo prijímať Omega-3 formou doplnkov stravy?

Väčšina ľudí nemá vo svojom jedálničku dostatok Omega-3. Nájdeme ich totiž hlavne v rybách, ktorých jedia Slováci minimum. Ideálne by bolo mať aspoň 3 porcie rýb týždenne.

Čo sú to Omega-3?

Sú to tzv. ZDRAVÉ TUKY. Naše telo si ich samo nedokáže vytvoriť, preto je treba prijímať ich v strave. Omega 3 môžete poznať tiež pod pojmom NENASÝTENÉ MASTNÉ KYSELINY.

Salčákovi, České Budějovice

Rybičky sú skvelé!

Salčákovi, České Budějovice

?Čo znamená Neoverený zákazník Overený zákazník

U nás doma si všetci pochutnávame na rybách a pred deťmi ich musíme skrývať, pretože sú veľmi chutné. Vieme, aké dôležité je pravidelne a dlhodobo prijímať omega-3 a vitamíny pomáhajú posilňovať imunitu našich detí.

Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Vitamín D3. Pre deti aj v jednoducho použiteľnej forme

Uvažujete o vitamíne D3 pre deti? Skvelá voľba! Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika do kostí a zubov a má pozitívny vplyv na imunitný systém. Aj keď ho môžeme získať zo slnka alebo z jedálneho lístka, mnoho z nás ho má napriek tomu nedostatok. A deti navyše patria k skupinám, ktoré potrebujú vitamínu D skôr viac než menej.

Vitamín D3. Pre deti aj v jednoducho použiteľnej forme
Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Detské vitamíny na imunitu. A niečo navyše…

Všetci rodičia majú o svoje deti starosť a chcú pre nich to najlepšie. To platí aj pre ich zdravie a podporu imunity. V súčasnosti, keď sú deti vystavené mnohým výzvam, je dôležité zaistiť im dostatok vitamínov a živín pre obranu organizmu. Ale nielen tú. V tomto článku sa pozrieme na kľúčové zložky, ktoré by nemali v detských vitamínoch na imunitu chýbať, aj na to, čo môžu ponúknuť navyše.

Detské vitamíny na imunitu. A niečo navyše…
Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Ako na ryby bez kostí pre deti a prečo sú také zdravé?

Často jeme ryby len výnimočne preto, že ich nevieme jednoducho pripraviť. Je to škoda, pretože žiadna iná potravina neobsahuje toľko omega-3 a vitamínu D. Viete, ako vyberať ryby bez kostí pre deti?

Ako na ryby bez kostí pre deti a prečo sú také zdravé?
Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Najlepšie prírodné antioxidanty v potravinách – prejedzte sa k zdraviu!

Posledné roky získavajú najlepšie prírodné antioxidanty v potravinách dosť pozornosti. Postupne prichádzame na to, že nám môžu skutočne pomôcť. Čo teda jesť, keď chcete mať v jedálnom lístku viac antioxidantov?

Najlepšie prírodné antioxidanty v potravinách – prejedzte sa k zdraviu!
Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Riešite nedostatok vápnika u detí? Potom by ste mali pamätať aj na vitamín D.

Akú súvislosť má nedostatok vápnika u detí s vitamínom D? To sa dozviete na nasledujúcich riadkoch.

Riešite nedostatok vápnika u detí? Potom by ste mali pamätať aj na vitamín D.
Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Kyselina DHA v tehotenstve: prečo je dôležitý dostatok omega-3?

Nenasýtené mastné kyseliny omega-3 sú základnou živinou, ktorá by nemala chýbať nikomu. Ešte viac na nich kladieme dôraz počas očakávania bábätka. Prečo je najmä kyselina DHA v tehotenstve taká prospešná?

Kyselina DHA v tehotenstve: prečo je dôležitý dostatok omega-3?
Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Najlepšie vitamíny na imunitu pre deti? Zistili sme, ktoré to sú!

Podpora obranyschopnosti detí je témou pre väčšinu rodičov. V tomto článku sme sa zamerali na najlepšie vitamíny pre deti na imunitu, ale tiež na iné dôležité aspekty.

Najlepšie vitamíny na imunitu pre deti? Zistili sme, ktoré to sú!
Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Vitamín D pre tehotné – poznáte tento zdroj?

Počas čakania na bábätko sa ženám odporúča zamerať sa na pestrú stravu a dostatok živín. Medzi ne patrí aj vitamín D pre tehotné. Viete ale, z akej potraviny ho najlepšie získať?

Vitamín D pre tehotné – poznáte tento zdroj?

Ideálne zloženie presne pre deti

Kyseliny EPA a DHA – prečo je v nich rozdiel?

Mastné kyseliny majú dalšie rozdelenie, čo sa ich chemického zloženia a štruktúry týka. Sú to Omega-3, Omega-6, Omega-7 a Omega-9. Ide o pomerne zložitú vedu, ale pokúsime sa aspoň o malý úvod:

Nenasýtené mastné kyseliny teda existujú vo viacerých typoch. A pre ľudské zdravie sú najprospešnejšie hlavne Omega-3. A túto skupinku môžeme opäť ešte rozdeliť. Omega-3 sa skladajú z kyselín EPA a DHA. A pretože každá z týchto kyselín pôsobí priaznivo na niečo iné, je veľmi dôležité zamerať sa na detailné zloženie doplnkov stravy.

Väčšinu toho, čo v živote vieme, sa naučíme v detstve. Čítať, písať, počítať, ale tiež rozprávať alebo kresliť. Počas prvých rokov života sa mozog vyvíja naozaj rýchlo, a preto potrebuje to správne palivo - Omega 3 a kyselinu DHA. S tým súvisí aj vývoj kognitívnych funkcií, rozvoj pamäti, bystrosť a schopnosť sa učiť. Rybičky majú práve toto ideálne zloženie, prospešné pre naše deti.

graf ucinku omega

Prečo si vybrať ročné balenie s vernostným programom?

Stanete sa zákazníkom nášho vernostného programu a získate nárok na výhodnejšiu cenu oproti jednorazovému baleniu.
Navyše ako člen vernostného klubu NaturaMed získate exkluzívny darček a zapojíte sa do súťaže s cenami v hodnote 6 000 €. Neplatíte poštovné a získate možnosť vyskúšať si naše ďalšie produktové novinky zadarmo a ako prvý. Zároveň budete zaradený do týždenného žrebovania o poukážky Kaufland v hodnote 40 €, získate zľavy až 50% na ďalšie naše produkty a mnoho ďalšieho.

Po roku dostanete ďalšiu zásobu produktu na ďalších 12 mesiacov za rovnako výhodných podmienok, aké máte teraz. Platbu za ročnú zásobu je možné rozložiť do pohodlných mesačných splátok bez akéhokoľvek navýšenia a poplatkov
Vernostný program môžete kedykoľvek bezplatne ukončiť.
©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odosiela sa